Webové stránky Lifediet.cz používají ke správnému fungování soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Radiofrekvenční ošetření pro vaši kůži

Radiofrekvence

Pryč s vráskami

Pryč s vráskami

Vrásky, ochablá kůže, ztráta elasticity kůže je naprosto přirozený jev u každého z nás. Pokud chcete tyto příznaky zmírnit a zároveň se nechcete setkat se skalpelem, je tato neinvazivní a bezbolestná metoda vhodná právě pro Vás. Zbavíme Vás vrásek, následků každodenního stresu, vypneme Vaši pleť a budete se cítit a vypadat minimálně o 10 let mladší! Postavte se společně s naší RF přírodě a oddalte stárnutí.

Stárnutí kůže

Stárnutí kůže

Stárnutí je zcela nevyhnutelný proces způsobený produkcí nadměrných radikálů a procesu oxidace, jehož nejvýraznějším důsledkem je povolování kůže, vznik vrásek a ochablost kůže. Tento proces je dán nejenom věkem, ale také neovlivnitelnými příčinami (dědičnost, osobní dispozice) nebo dalšími důvody, jako je špatné stravování, stres, alkohol, kouření, či ultrafialové záření.

Radiofrekvence "RF"

Radiofrekvence "RF"

RF ošetření je neinvazivní metoda liftingu obličeje, při kterém se využívá tepelného působení elektromagnetické energie na ošetřované tkáně.

Účinky RF ošetření:

  • výrazné vypnutí a projasnění pleti
  • redukce vrásek
  • tvorba kolagenu
  • zpevnění ochablých kontur obličeje

Výhodou je rychlá rekonvalescence. Ošetření je možné opakovat za 7 -10 dní. Každá terapie je charakterizována 4 až 8 ošetřeními. Tato metoda je zcela bezbolestná.

Ceník radiofrekvence

  • Obličejod 750 Kč
    Obličej + dekoltod 950 Kč